آخرین اخبار

همنشینی با مردم خوب محله خانه کارگر شاهین شهر

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم یک شنبه ۲۷/۵/۱۳۹۲ همزمان با نماز مغرب و عشاء به حسینیه اهل بیت (ع) خانه کارگر شاهین شهر رفت و با اهالی این محله نماز جماعت را اقامه کرد. پس از اقامه نماز […]

اشتراک گذاری
02 شهریور 1392
کد مطلب : 10286

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای برنامه همنشینی با مردم یک شنبه ۲۷/۵/۱۳۹۲ همزمان با نماز مغرب و عشاء به حسینیه اهل بیت (ع) خانه کارگر شاهین شهر رفت و با اهالی این محله نماز جماعت را اقامه کرد.

پس از اقامه نماز حجت الاسلام تمیزی امام جماعت محترم، ضمن خیر مقدم به آقای حاجی به بیان مشکلات این محله از شاهین شهر پرداخت.

ایشان مشکلاتی همچون آب گرفتگی معابر هنگام بارندگی، عدم وجود فضای ورزشی، سرویس دهی ضعیف حمل و نقل عمومی به این محله را از معضلات مهم این محله عنوان کرد و خواستار رفع این مشکلات شد.

آقای حاجی نیز با تشکر از مردم صبور این محله گزارشی از روند فعالیت دفاتر خود و همچنین برنامه ملاقات مردمی خود ارائه داد.

ایشان حضور با شکور در پای صندوق رأی و خلق حماسه سیاسی توسط مردم عزیز ایران را تبریک گفت و ضمن تشکر و قدردانی از مردم افزود: این حماسه خلق شده توسط مردم با مراسم تنفیذ رئیس محترم جمهور توسط مقام معظم رهبری و همچنین مراسم تحلیف تکمیل گردید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی از طرف رئیس محترم جمهور اشاره کرد و افزود: برای اولین بار این جلسه به صورت زنده از شبکه خبر سیمای جمهور اسلامی و همچنین از شبکه های جهانی پخش شد و مردم جهان دیدند که با تمامی تنش هایی که در منطقه ما و کشورهای اطراف وجود دارد، در کشور اسلامی مان مقامات وزرا در آرامشی خاص توسط نمایندگان مجلس انتخاب می شوند.

در پایان نیز آقای حاجی به سوالات مردم پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *