آخرین اخبار

آقای حاجی به فارس خبر داد تشکیل کمیته هماهنگی‌ فراکسیون اصولگرایان در جریان رأی اعتماد به وزرا

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان گفت: بنا به تصمیم هیئت رئیسه این فراکسیون کمیته‌ای مأمور می‌شود تا موضوع نطق اعضای فراکسیون در جلسات رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت را بررسی و هماهنگی‌های لازم را در این باره انجام دهد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار، درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو […]

اشتراک گذاری
15 مرداد 1392
کد مطلب : 10164

13920226163258911539653

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان گفت: بنا به تصمیم هیئت رئیسه این فراکسیون کمیته‌ای مأمور می‌شود تا موضوع نطق اعضای فراکسیون در جلسات رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت را بررسی و هماهنگی‌های لازم را در این باره انجام دهد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار، درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در جلسه امروز ظهر خود تصمیم گرفتند تا موضوع نطق اعضای فراکسیون در موافقت یا مخالفت با وزرای پیشنهادی دولت در جریان رای اعتماد را بررسی و هماهنگی‌های لازم در این باره انجام دهد.

وی افزود: همچنین در این جلسه قرار بر این شد تا شورای مرکزی فراکسیون به همراه تعدادی از اعضای مجمع روز یک شنبه جلسه‌ای را برگزار و تصمیمات در خصوص اتخاذ مواضع فراکسیون در این باره را نهایی کنند.

عضو هئیت رئیسه فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: علاوه بر این هیئت رئیسه تصمیم گرفت تا طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده جلسات مجمع عمومی فراکسیون برگزار و در این جلسات از وزرای پیشنهادی دولت به منظور آشنایی بیشتر با برنامه‌های آنها به جلسه دعوت شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص رای اعتماد فراکسیون به وزرا انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *