آخرین اخبار

آقای حاجی در‌گفت‌وگو با تسنیم: قرائت گزارش حادثه قم موجب انشقاق در مجلس می‌شود/ لاریجانی از قرائت گزارش جلوگیری کند

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان گفت: قرائت گزارش حادثه قم به انشقاق در درون مجلس منجر می‌شود‌‌ و زمان مناسبی برای مطرح شدن‌گزارش حادثه قم نیست. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در‌گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به قرائت‌گزارش حادثه ۲۲ بهمن قم در صحن […]

اشتراک گذاری
05 مرداد 1392
کد مطلب : 10077

26260_orig

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان گفت: قرائت گزارش حادثه قم به انشقاق در درون مجلس منجر می‌شود‌‌ و زمان مناسبی برای مطرح شدن‌گزارش حادثه قم نیست.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در‌گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به قرائت‌گزارش حادثه ۲۲ بهمن قم در صحن علنی هفته آینده مجلس،‌‌ گفت: افرادی‌که به دنبال قرائت گزارش حادثه ۲۲ بهمن قم هستند، باید بدانند‌که در حال اشتباه هستند و قرائت این‌ گزارش نه تنها به نفع آنها نیست، بلکه به ضرر آقای لاریجانی است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان خاطرنشان‌کرد: پیشنهاد من به هیئت رئیسه مجلس خارج‌کردن گزارش حادثه قم از دستور‌کار مجلس و موکول‌کردن قرائت‌گزارش به بعد از مراسم رای اعتماد وزرای‌ دولت یازدهم است تا در آن زمان موضوع مورد بحث قرار بگیرد.

حاجی تصریح کرد: فکر می‌کنم قرائت این‌گزارش به انشقاقی در درون مجلس منجر شود‌‌ و لذا زمان مناسبی برای مطرح شدن‌گزارش حادثه قم نیست.

وی گفت: آقای لاریجانی به راحتی می تواند از قرائت گزارش حادثه قم جلوگیری‌کند، چرا که از طرق دیگر نیز می توان این گزارش را پیگیری کرد و آقای لاریجانی بدانند که قرائت این گزارش جز ضرر چیز دیگری برای وی ندارد و افرادی که دنبال قرائت گزارش هستند، در جهت منافع وی حرکت نمی‌کنند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان تاکید کرد: قرائت این گزارش باعث تشدید اختلاف‌ها و مطرح شدن مسائل فرعی به جای مسائل اصلی می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *