آخرین اخبار

آقای حاجی به قانون خبر داد: جلسات لاریجانی و حدادعادل برای ادغام دو فراکسیون مجلس

ادغام خواسته اکثریت اعضای هر دو فراکسیون است که در همین راستا رایزنی‌ها و ملاقات‌هایی در حال انجام است. آقایان لاریجانی و حدادعادل با این ادغم موافق هستند و در همین ارتباط با یکدیگر جلساتی داشته‌اند تا بتوانیم شرایط را به سمت ادغام و یکی شدن این دو فراکسیون پیش ببرند قانون-یک عضو هیات رییسه […]

اشتراک گذاری
05 مرداد 1392
کد مطلب : 10073

ImageThumb2

ادغام خواسته اکثریت اعضای هر دو فراکسیون است که در همین راستا رایزنی‌ها و ملاقات‌هایی در حال انجام است. آقایان لاریجانی و حدادعادل با این ادغم موافق هستند و در همین ارتباط با یکدیگر جلساتی داشته‌اند تا بتوانیم شرایط را به سمت ادغام و یکی شدن این دو فراکسیون پیش ببرند

قانون-یک عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به نظر مثبت غلامعلی حدادعادل و علی لاریجانی در مورد ادغام فراکسیون‌های رهروان ولایت و اصولگرایان گفت: جلسات رایزنی میان این دو نفر در حال برگزاری است تا مراحل ادغام صورت بگیرد.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار در گفت‌و‌گو با خبرنگار قانون در ارتباط با آخرین وضعیت ادغام فراکسیون‌های اصولگرایان و رهروان ولایت گفت: این موضوع خواسته اکثریت اعضای هر دو فراکسیون است که در همین راستا رایزنی‌ها و ملاقات‌هایی در حال انجام است. آقایان لاریجانی و حدادعادل در همین ارتباط با یکدیگر جلساتی داشته‌اند تا بتوانیم شرایط را به سمت ادغام و یکی شدن این دو فراکسیون پیش ببرند.
وی ادامه داد: در گذشته موانعی برای یکی شدن این دو فراکسیون وجود داشت که در حال حاضر دیگر این موانع وجود ندارد. یکی از این موانع نیز نوع نگاه فراکسیون رهروان به مسائل دولت دهم و نحوه مواجه شدن با رفتارهای دولت بود. برداشت فراکسیون اصولگرایان از فرمایشات مقام معظم رهبری این بود که نباید در مواجهه با رفتارهای دولت به گونه‌ای رفتار شود که درگیری ایجاد شود و به همین علت دو فراکسیون دارای اتفاق نظر نبودند.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به جلسات حدادعادل و لاریجانی تاکید کرد: برداشت من این است که هر دوی این افراد نسبت به ادغام این دو فراکسیون نظر مثبتی دارند.
حاجی دلیگانی گفت: در حال حاضر اعضای فراکسیون رهروان ولایت هم در مورد کابینه دولت منتخب معتقد به‌‌ همان شش محوری هستند که فراکسیون اصولگرایان منتشر کرده است. باید ادغام دو فراکسیون با یک رشد طبیعی فکری صورت بگیرد و روند معقولی را طی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *