×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۸  
true
false

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: تشکیل کمیسیون مقابله با تحریم‌ها می‌توانست این پیام را به افکار عمومی دهد که مجلس در برابر تحریم‌ها و تهدیدات آمریکا بی تفاوت نیست.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به رای نیاوردن تشکیل کمیسیون ویژه مقابله با تحریم‌ها اظهار داشت: عدم رای آوری این کمیسیون جنبه سیاسی نداشت بلکه برخی از اعضای کمیسیون‌ها تمایل نداشتند کمیسیون دیگری در کنار کمیسیون‌های فعلی شکل گیرد.

وی با بیان اینکه بنده به تشکیل این کمیسیون رای موافق دادم، افزود: تشکیل کمیسیون مقابله با تحریم‌ها حداقل می‌توانست این پیام را به افکار عمومی دهد که مجلس در برابر تحریم‌ها و تهدیدات آمریکا بی تفاوت نیست هرچند برخی از همکاران به این جمع بندی نرسیدند و به تشکیل این کمیسیون رای ندادند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار بسته پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس برای مقابله با تحریم های اقتصادی را بسته مناسبی در برابر تهدیدات اقتصادی برشمرد و تصریح کرد: بنده پیشنهاد دادم حال که این کمیسیون تشکیل نشده بهتر است بسته ای که مرکز پژوهش‌ها ارائه داده را مورد بررسی قرار دهیم تا از راهکار‌هایی که برای برون رفت از وضعیت تحریم‌ها و مقابله با آن‌ها پیشنهاد داده بهره گیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بهتر است در جلسه‌ای از مسئولان دولتی و مرکز پژوهش‌ها دعوت شود تا ابعاد این بسته پیشنهادی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و آن را در دستور کار قرار دهیم.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true