×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ دی - ۱۳۹۷  
true
false

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی طی نامه ای از معاون اول رئیس جمهور خواست احداث بیمارستان در شهرستان برخوار در ردیف های بودجه سال ۱۳۹۷ قرار گیرد.
آقای حاجی در دیدار۱۲ آذر ۹۶ خود با دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارائه نامه ای خطاب به وی ضمن اشاره عدم وجود بیمارستان در شهرستان برخوار با توجه به ۱۳۰ هزار نفر جمعیت ساکن و ثابت و بیش از ۲۰ هزار نفر سیار، گفت: طی سال های گذشته فرآیند ماده ۲۳ احداث بیمارستان در شهرستان مذکور از طریق وزارت بهداشت و درمان و سازمان برنامه و بودجه حل شده است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم به بخشنامه جدید که عدم ورود پروژهای جدید به بودجه سال ۹۷ را ابلاغ کرده است اشاره و تصریح کرده است: اکنون که بنا بود در فهرست پروژه ها قرار گیرد با بخشنامه فوق مواجه شده و لازم است با توجه به محرومیت منطقه و ضرورت ارائه خدمات درمانی به مردم و آمادگی مردم برای کمک به پروژه، در بودجه ۹۷ ردیف دار درج گردد.
دکتر جهانگیری نیز در هامش این نامه خطاب به دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داده است: با توجه به جمعیت شهرستان و عدم وجود بیمارستان دستورات مکرر جنابعالی و دکتر هاشمی، در بودجه سال ۹۷ به نحوی قرار گیرد. طبیعی است سال اول منابع زیادی نیاز ندارد و سال های بعد نیاز خواهد داشت. ان شاءالله تا آن زمان وضعیت بودجه بهتر گردد.
آقای حاجی پس از جلسه با معاون اول رئیس جمهور به دیدار دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور رفت و با ارائه دستور دکتر جهانگیری از وی خواست هر چه سریعتر دستورات لازم را صادر نماید.
دکتر نوبخت نیز پس از رویت دستور معاون اول رئیس جمهور خطاب به مجتبی خالصی رئیس دبیرخانه شورای اقتصاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصریح کرده است: در لیست جداول مشارکت عمومی و خصوصی اضافه شود.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true