×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۷  
true
false

پس از پیگیری جناب آقای حاجی صورت گرفت:

پرداخت بخش دیگری از مطالبات گندمکاران  در دستور کار قرار گرفت

چک ۱۵۰۰ میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت مطالبات گندمکاران در انتظار وصول است

حماسه سازان؛ به دنبال تذکر کتبی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور در خصوص ضرورت ” تسریع در پرداخت مابقی پول گندم به کشاورزان ” بخش دیگری از مطالبات آماده پرداخت است.

آقای حاجی ضمن اشاره به گفتگوی ۴ مهر ۹۶ خود با مسئولین وزارت جهاد کشاورزی که در راستای تذکر کتبی ۱ مهر ۹۶ به دکتر روحانی در خصوص پرداخت هر چه سریعتر ۵۰ در صد باقیمانده پول گندم به کشاورزان گندمکار و الزام قانونی پرداخت سریع طلب گندمکاران آن صورت گرفته بود، اظهار داشت: از باقیمانده مطالبات کشاورزان گندمکار که ۴ هزار میلیارد تومان است، چکی به مبلغ یک هزار و پانصد میلیون تومان توسط سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت بخشی از مطالبات صادر شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم با بیان اینکه این چک برای وصول شدن در انتظار تکمیل شدن موجودی خزانه است، ادامه داد: تا پرداخت کامل مطالبات کشاورزان زحمت کش پیگیری خواهم کرد تا حق و حقوق این عزیزان هر چه زودتر تأمین و پرداخت شود.

حسینعلی حاجی به در پیش رو بودن فصل کشت اشاره و افزود: پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان باعث می شود در کشت محصولات راهبردی تلاش بیشتری داشته باشند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false