×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
false

نماينده مردم شاهين شهر، ميمه و برخوار با بيان اينكه پاسخگويي ما امروز در مقابل مردم قطعا آسانتر از پاسخگويي در پيشگاه خداست، گفت: 15 ميليارد ريال اعتبار جهت احياي 240 هكتار  از جنگل هاي حبيب آباد اختصاص يافت.

حسينعلي حاجي در نشست سفيران خدمت اين بار ميهمان مردم خوب و باصفاي حبيب آباد شد تا به همراه ساير مسئولين شهرستان برخوار از نزديك در جريان مسائل و مشكلات اين شهر قرار گيرد.

وي در بدو ورود به شهر حبيب آباد مورد استقبال مردم قرار گرفت و به همراه آنان و مسئولين راهي مسجد امام جعفر صادق(ع) جهت اقامه فرضيه نماز مغرب و عشا به امامت حجت السلام مومني امام جمعه اين شهر و پيگري مسائل، مشكلات و مصوبات طرح سفيران خدمت شد.

عضو كمسيون برنامه و بودجه مجلس بعد از ارائه گزارش توسط مسئولين شهر حبيب آباد به ارائه سخنراني در جمع اين مردم پرداخت و اظهارداشت: فلسفه برگزاري اين گونه جلسات ارتباط تگاتنگ بين مردم و مسئولان است.

وي خاطرنشان كرد: اگر امروز در مورد عملكردمان در مقابل مردم پاسخ مي دهيم بايد بدانيم فردايي هست كه سخت تر از امروز خواهد بود و بايد همه ما مسئولين تلاش نمائيم در جهت تامين رضايت خلق خدا بكوشيم كه اين رضايت، قطعا خشنودي خدا از ما را به همراه خواهد داشت.

حاجي در بخش ديگري از سخنان خود با اعلام رضايت از اجراي مصوبات دور اول، ادامه داد: از 13 مورد مصوبه اي كه براي اين شهر به تصويب رسيد 7 مورد آن انجام شد و 3 مورد در حال اجراست كه تنها 3 مورد اجرايي نشده است كه آمار خوشبينانه و قابل قبولي است البته انتظار داريم مديران ذي ربط براي 3 مورد باقي مانده هم تلاش مضاعف به خرج دهند.

وي با ابراز خرسندي از همفكري خواص شهر با محوريت امام جمعه محترم، شوراي اسلامي شهر حبيب آباد و گروه مشورتي ،كه 90 موضوع جديد را براي آباداني اين شهر در نظر گرفته اند به موضوع مهم احياي جنگل 240 هكتاري حبيب آباد اشاره كرد و افزود: بنده قبل از انقلاب چندين درخت در اين جنگل كاشته ام و از ابتداي مسئوليت ام دلم براي جلوگيري از نابودي اين درختان مي سوخت و به همين علت از معاونت نظارت راهبردي رئيس جمهور مسئوليني جهت بازديد و پيگري مشكلات آن آورده ام كه به فوريت در هئيت وزيران تصويب شد كه 15 ميليارد ريال جهت احياي آن اختصاص يابد.

نماينده مردم شريف شاهين شهر، ميمه و برخوار در مجلس شوراي اسلامي با ابراز خرسندي از اتمام كار لوله گذاري 9 كيلومتر از محل پساپ تصفيه خانه شمال اصفهان تا اين جنگل، تصريح كرد: احياي جنگل به خصوص منابع طبيعي احياي زندگي براي حال و نسل هاي آينده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true